آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه

دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه

Doctor Strange in the Multiverse of Madness 2022
امتیاز کاربران 8.2
: 7.5
نشان کردن
5 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 105 votes, average: 8,20 out of 10 (5 votes, average: 8,20 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

درباره دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه

خلاصه فیلم : دکتر استفان استرنج یک طلسم ممنوعه می زند که دریچه ای را به چندجهان باز می کند. با این حال، تهدیدی ظاهر می شود که ممکن است برای گروه او بسیار بزرگ باشد…

درباره فیلم : دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه یا دکتر استرنج در چندجهانی دیوانگی (Doctor Strange in the Multiverse of Madness) فیلم ابرقهرمانی آمریکایی است که بر پایهٔ شخصیت دکتر استرنج از مارول کامیکس ساخته شده و در ۲۰۲۲ منتشر شد. ساخت این فیلم بر عهدهٔ مارول استودیوز بوده و به‌وسیلهٔ استودیو سینمایی والت دیزنی عرضه شده‌است. این فیلم دنبالهٔ دکتر استرنج (۲۰۱۶) است و بیست و هشتمین فیلم در دنیای سینمایی مارول محسوب می‌شود. کارگردانی این فیلم بر عهدهٔ سم ریمی است و فیلم‌نامهٔ آن را مایکل والدرون به نگارش درآورده است. بندیکت کامبربچ نقش استیون استرنج را ایفا می‌کند و الیزابت اولسن، چیویتل اجیوفور، بندیکت وانگ، خوچیتل گومز، مایکل استولبارگ و ریچل مک‌آدامز دیگر بازیگران فیلم هستند.

فیلم دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه در ۲ مهٔ ۲۰۲۲ در سالن تئاتر دالبی واقع در هالیوود به نمایش درآمد و در ۶ مه به‌عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول در سینماهای ایالات متحده اکران شد. این فیلم نقدهای مثبتی را از طرف منتقدان دریافت کرده و در زمینهٔ کارگردانی ریمی، سکانس‌های اکشن، جلوه‌های ویژه، موسیقی و اجراهای بازیگران تحسین شده‌است. همچنین سرعت و روند فیلم با انتقاداتی نیز همراه بوده‌است.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه

دست اندرکاران دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه

دیدگاه‌های دکتر استرنج جنون در جهان‌های چندگانه