آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 6
باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار
در حال بارگذاری...

باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار

The SpongeBob Movie: Sponge on the Run 2020

خلاصه انیمیشن : باب اسفنجی و پاتریک به یک مأموریت برای نجات گری، که توسط پوزئیدون «دزدیده» شده‌است، می‌روند و آنها به شهر گمشده آتلانتیس سفر می‌کنند. این فیلم همچنین برای اولین بار منشأ دیدار باب اسفنجی با گری را فاش می‌کند.

درباره انیمیشن : باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار (The SpongeBob Movie : Sponge on the Run) یک فیلم کمدی ماجراجویی لایو اکشن/پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی در سال ۲۰۲۰ است که بر اساس مجموعه تلویزیونی انیمیشن باب‌اسفنجی شلوارمکعبی ساخته شده‌است. به کارگردانی و نویسندگی تیم هیل، توسعه‌دهنده سریال و نویسنده سابق سریال، که با همکاری جاناتان ایبل و گلن برگر داستان‌نویسی کرده‌است، این اولین فیلم در این فرانچایز است که به جای انیمیشن ۲ بعدی، کاملاً با سبک تصویر تولیدشده توسط کامپیوتر ساخته می‌شود. صداپیشگان همیشگی سریال نقش‌های مربوط به سریال و فیلم‌های قبلی را تکرار می‌کنند و داستان از منشأ نحوه ملاقات باب‌اسفنجی با گری حلزون و تلاش باب‌اسفنجی برای نجات او پس از ربودن دنبال می‌شود.

انیمیشن باب اسفنجی: اسفنج در حال فرار توسط پارامونت انیمیشن، نیکلودئون موویز و یونایتد پلانکتون پیکچرز با انیمیشن تهیه‌شده توسط میکروس ایمج تولید شده‌است. در ابتدا برای اکران سینمایی در سراسر جهان توسط پارامونت پیکچرز در نظر گرفته شده بود، اما به دلیل دنیاگیری کووید ۱۹، برنامه‌ها تغییر کردند. این فیلم در تاریخ ۱۴ اوت ۲۰۲۰ به صورت سینمایی در کانادا و در تاریخ ۵ نوامبر ۲۰۲۰ به صورت دیجیتالی از شبکه نتفلیکس در مناطق دیگر منتشر شد، در حالی که در اوایل سال ۲۰۲۱ یک فیلم برتر درخواستی و سی‌بی‌اس آل اکسس در ایالات متحده ارائه می‌شود.

صداپیشگان :
به باب اسفنجی : اسفنج در حال فرار امتیاز دهید.
9 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 109 votes, average: 4,11 out of 10 (9 votes, average: 4,11 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...