آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 8.1
هاکای
در حال بارگذاری...

هاکای

Hawkeye

خلاصه سریال : مجموعه ای بر اساس قهرمان کتاب های کامیک دنیای مارول به نام هاک آی، با محوریت زندگی انتقام جوی جوان کیت بیشاپ، که پس از کلینت بارتون جایگزین او با عنوان هاک آی شده است.

درباره سریالهاکای Hawkeye یک مینی‌سریال تلویزیونی آمریکایی ساختهٔ جاناتان ایگلا برای سرویس استریمینگ دیزنی پلاس است. این سریال بر پایهٔ شخصیت‌های کلینت بارتون / هاکای و کیت بیشاپ / هاکای از مارول کامیکس ساخته شده‌است. این پنجمین مجموعهٔ تلویزیونی در دنیای سینمایی مارول است و داستان آن با فیلم‌های این فرنچایز مرتبط است. داستان هاکای پس از رویدادهای فیلم انتقام‌جویان: پایان بازی (۲۰۱۹) رخ می‌دهد و تولید آن بر عهدهٔ مارول استودیوز بوده‌است. جاناتان ایگلا سرپرست نویسندگان این سریال است و ریز تامس وظیفهٔ کارگردانی این سریال را بر عهده دارد.

جرمی رنر بار دیگر نقش خود را به عنوان کلینت بارتون از مجموعه فیلم‌ها تکرار می‌کند، و هیلی استاینفلد در نقش کیت بیشاپ به او ملحق می‌شود. بازیگرانی نظیر ورا فارمیگا، فرا فی، آنتونی دالتون، زان مک‌کلارنون، برایان دارسی جیمز و الاکوآ کاکس در سریال ایفای نقش می‌کنند. از سپتامبر ۲۰۱۸، مارول استودیوز در حال توسعهٔ شماری سریال محدود برای دیزنی پلاس با محوریت شخصیت‌های فرعی از فیلم‌های دنیای سینمایی مارول بود. فیلم‌برداری در دسامبر ۲۰۲۰ در شهر نیویورک با تأیید استاینفلد و سایر اعضای گروه بازیگران آغاز شد و در اواخر آوریل ۲۰۲۱ با فیلم‌برداری بیشتر در آتلانتا، جورجیا به پایان رسید.

دو قسمت اول سریال هاکای – Hawkeye در ۲۴ نوامبر ۲۰۲۱ به عنوان بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول به نمایش درآمد و شامل شش قسمت خواهد بود. سریالی اسپین‌آف با تمرکز بر شخصیت مایا لوپز / اکو با بازی الاکوآ کاکس نیز در دست توسعه است. سکانس‌های اکشن و شیمی بین بازیگران با ستایش منتقدان همراه بود و سریال در کل نقدهای مثبتی دریافت کرده‌است.

بازیگران :
به هاکای امتیاز دهید.
2 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 102 votes, average: 4,50 out of 10 (2 votes, average: 4,50 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
فصل های سریال
قسمت 1 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye

عنوان قسمت : هرگز قهرمانان خود را ملاقات نکنید - Never Meet Your Heroes

قسمت 2 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye

عنوان قسمت : پنهان و جستجو - Hide and Seek

قسمت 1 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : هرگز قهرمانان خود را ملاقات نکنید - Never Meet Your Heroes

قسمت 2 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : پنهان و جستجو - Hide and Seek

قسمت 3 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : پژواک - Echoes

قسمت 4 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : درست میگم , شریک !؟ - Partners, Am I Right?

قسمت 5 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : رونین - Ronin

قسمت 6 فصل اول سریال هاک آی - Hawkeye با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : پس کریسمس اینه؟ - So This Is Christmas?