آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 5.1
موربیوس
در حال بارگذاری...

موربیوس

Morbius 2022

خلاصه فیلم : فیلم داستان مردی به نام موربیوس را روایت می کند که در اداره ای مشغول به کار است و از بیماری خونی نادر رنج می‌برد. او تصمیم می گیرد که خود را درمان کند اما طی عملی تبدیل به یک خون آشام می شود و داستان رو به تراژدی ترسناک می رود.

درباره فیلمموربیوس Morbius 2022 فیلمی آمریکایی در ژانر ابرقهرمانی است که بر پایهٔ شخصیت به همین نام از مارول کامیکس ساخته شده‌است و در ۲۰۲۲ به نمایش درآمد. تولید این فیلم بر عهدهٔ کلمبیا پیکچرز با مشارکت مارول است. این فیلم توسط سونی پیکچرز ریلیزینگ توزیع شده‌است و سومین فیلم در دنیای مرد عنکبوتی سونی محسوب می‌شود. کارگردانی این فیلم بر عهدهٔ دنیل اسپینوزا است و فیلم‌نامه را مت سازما و بارک شارپلس نوشته‌اند. در این فیلم جرد لتو نقش مایکل موربیوس را ایفا می‌کند و مت اسمیت، آدریا آرجونا، جرد هریس، ال مادریگال و تایریس گیبسون از دیگر بازیگران فیلم هستند. در این فیلم، موربیوس در پی تلاش برای درمان خود بر اثر یک بیماری خونی نادر تبدیل به یک خون‌آشام می‌شود.

فیلم موربیوس – Morbius 2022 برای اولین بار در ۱۰ مارس ۲۰۲۲ در مکزیکو سیتی به نمایش درآمد و در ۱ آوریل ۲۰۲۲ در ایالات متحده اکران شده‌است. پیش از این، انتشار فیلم در ژوئیهٔ ۲۰۲۰ به‌دلیل همه‌گیری کووید-۱۹ به تعویق افتاده بود. این فیلم تاکنون ۱۶۱ میلیون دلار در مقابل بودجه ۷۵ تا ۸۳ میلیون دلاری فروخته و نهمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۲ است. موربیوس نقدهای منفی از سوی منتقدان دریافت کرد و بسیاری آن را کسل‌کننده و منسوخ می‌دانستند. اگرچه جلوه‌های بصری، فیلم‌برداری و نقش‌آفرینی لتو و اسمیت نیز مورد تحسین قرار گرفت.

بازیگران :
به موربیوس امتیاز دهید.
4 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 104 votes, average: 7,50 out of 10 (4 votes, average: 7,50 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...