آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

همه‌چیز همه‌جا به یکباره
نشان کردن
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

درباره همه‌چیز همه‌جا به یکباره

خلاصه فیلم : یک مهاجر چینی سالخورده در یک ماجراجویی جنون آمیز غرق می شود، جایی که او به تنهایی می تواند با جستجو در جهان های دیگر و ارتباط با زندگی هایی که می توانست داشته باشد، جهان را نجات دهد…

درباره فیلم : همه‌چیز همه‌جا به یکباره (Everything Everywhere All at Once) یک فیلم کمدی-درام پوچ‌گرایانه آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به نویسندگی و کارگردانی دن کوان و دانیل شاینرت (که در مجموع با نام «دانیلز» شناخته می‌شوند) است. در این فیلم میشل یئو، استفانی هسو، جاناتان کی کوان، جنی سلیت، هری شام جونیور، جیمز هنگ و جیمی لی کرتیس به ایفای نقش پرداخته‌اند. داستان دربارهٔ یک زن چینی-آمریکایی است که توسط سرویس درآمد داخلی حسابرسی می‌شود و متوجه می‌شود که باید با نسخه‌های جهان موازی خود ارتباط برقرار کند تا از یک موجود قدرتمند از تخریب چندجهانی جلوگیری کند. این فیلم به عنوان «چرخش هرج و مرج ژانر» توصیف شده‌است، که شامل عناصر فیلم‌های هنرهای رزمی، علمی تخیلی، فانتزی، اکشن و پویانمایی است.

فیلم همه‌چیز همه‌جا به یکباره در جنوب از جنوب غربی در ۱۱ مارس ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و قبل از اکران گسترده در ۸ آوریل ۲۰۲۲ توسط ای ۲۴ اکران محدودی را در ایالات متحده در ۲۵ مارس ۲۰۲۲ آغاز کرد. این فیلم تاکنون بیش از ۴۸ میلیون دلار در سراسر جهان فروش داشته‌است و مورد تحسین منتقدان و تماشاگران قرار گرفت. تخیل، کارگردانی، بازی بازیگران (به ویژه یئو و کوان) و رفتار دلسوزانه آن با موضوعاتی مانند اگزیستانسیالیسم و هیچ‌انگاری را تحسین کردند.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران همه‌چیز همه‌جا به یکباره

دست اندرکاران همه‌چیز همه‌جا به یکباره

دیدگاه‌های همه‌چیز همه‌جا به یکباره