آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

درباره آواتار 2: راه آب

خلاصه فیلم : جیک سولی و نیتری خانواده تشکیل داده‌اند و برای ماندن در کنار هم هر کاری می‌کنند. با این حال، هنگامی که تهدید قدیمی دوباره بر علیه پاندورا برمی گردد تا کار آغازشده را به پایان برسانند، آن‌ها مجبور به ترک خانه خود و کشف مناطق مختلف پاندورا می‌شوند.

درباره فیلم : آواتار 2: راه آب (Avatar: The Way of Water) یک فیلم رو به انتشار آمریکایی به کارگردانی جیمز کامرون و تهیه‌شده توسط استودیو قرن بیستم است که در سال ۲۰۲۲ منتشر خواهد شد. این دومین فیلم فرنچایز آواتار ساختهٔ کامرون است و پس از آواتار (۲۰۰۹) منتشر خواهد شد. کامرون این فیلم را با جان لاندو تهیه می‌کند و جاش فریدمن در ابتدا به‌عنوان نویسنده مشترک فیلم با کامرون اعلام شد. اما بعداً اعلام شد که کامرون، فریدمن، ریک یافا، آماندا سیلور و شین سالرنو پیش از اینکه به آن‌ها فیلم‌نامه‌های جداگانه‌ای داده شود، در نوشتن همه دنباله‌ها مشارکت داشته‌اند و دست‌اندرکاران نگارش نهایی فیلم نامشخص اعلام شد.

گروه بازیگران فیلم آواتار 2: راه آب متشکل سم ورثینگتون، زوئی سالدانیا، استیون لانگ، جووانی ریبیسی، ژول دیوید مور، دیلیپ رائو، سی.سی.اچ. پاوندر و مت آلفردا از زمان فیلم نخست همگی نقش‌های خود را دوباره ایفا می‌کنند و سیگورنی ویور با نقشی متفاوت از فیلم نخست بازمی‌گردد. کیت وینسلت، کلیف کرتیس، ادی فالکو، برندن کاول، میشل یئو، جامین کلمنت، اونا چاپلین، وین دیزل، و سی‌جی جونز از اعضای جدید گروه بازیگران هستند.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران آواتار 2: راه آب

دست اندرکاران آواتار 2: راه آب

دیدگاه‌های آواتار 2: راه آب