آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 8.2
صفر،صفر،صفر

صفر،صفر،صفر

ZeroZeroZero

خلاصه سریال : داستان درباره یک حمل کننده کوکائین است که راهی اروپا می شود تا با کارتل قدرتمند و جنایتکار ایتالیایی همکاری کند ، او سفر خود را از طریق مکزیک آغاز می کند و محموله اش را در سراسر اقیانوس اطلس به فروش می رساند و…

درباره سریالصفر،صفر،صفر ZeroZeroZero یک مجموعهٔ تلویزیونی ایتالیایی در ژانر درام جنایی است که توسط استفانو سولیما، لئوناردو فاسولی و مائوریسو کاتز برای شبکه‌های پرایم ویدئو، کانال+ و آتلانتیک اسکای تولید شده‌است. این مجموعه براساس کتابی به همین نام نوشتهٔ روبرتو ساویانو ساخته شده‌است و داستان آن درباره فروش کوکائین است. آندره‌آ ریسبرو، دین دی‌هان و گابریل بیرن به عنوان یک خانواده آمریکایی لینوود بازی می‌کنند که مسئولیت کنترل یک شرکت بین‌المللی حمل و نقل را برعهده دارند. این شرکت در نقش واسطه معاملات مواد مخدر میان مکزیک و ایتالیا فعالیت می‌کند. نام این مجموعه از آرد 000 الهام گرفته‌شده‌است که نام مستعار در بین قاچاقچیان مواد مخدر برای خالص‌ترین کوکائین موجود در بازار است.

دو اپیزود نخست این مجموعه در تاریخ ۵ سپتامبر ۲۰۱۹ در هفتاد و ششمین دوره جشنواره بین‌المللی فیلم ونیز به نمایش گذاشته‌شد. صفرصفرصفر در ۱۴ فوریه ۲۰۲۰، در ایتالیا از طریق اسکای آتلانتیک در تلویزیون به نمایش درآمد. سریال نقدهای مثبتی را از سوی مخاطبان و منتقدان دریافت کرد. سریال صفر،صفر،صفر – ZeroZeroZero امتیاز 8.2 از 10 را در سایت IMDb کسب کرده است.

بازیگران :

به صفر،صفر،صفر امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
فصل های سریال
قسمت 1 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero

قسمت 2 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero

قسمت 3 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero

قسمت 4 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero

قسمت 5 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero

قسمت 6 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero

قسمت 7 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero

قسمت 8 فصل اول سریال صفر،صفر،صفر - ZeroZeroZero