آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 8.1
پوست شیر
در حال بارگذاری...

پوست شیر

The Lion Skin

خلاصه سریال : نعیم پس از ۱۵ سال از زندان آزاد می‌شود و به دیدار دخترش می‌رود. دختر او در جریان سفر به شمال ربوده و کشته می‌شود و نعیم که از تلاش پلیس خشنود نیست، مجبور می‌شود که به همراه دوستش رضا قاتلان دخترش را پیدا کند.

درباره سریال : پوست شیر سریال نمایش خانگی ایرانی در ژانر درام جنایی به کارگردانی جمشید محمودی و نویسندگی محمودی و رضا بهاروند است. هادی حجازی‌فر، پانته‌آ بهرام، مهرداد صدیقیان، علیرضا کمالی، پردیس احمدیه، ژیلا شاهی و شهاب حسینی از بازیگران این مجموعه هستند. فصل اول این مجموعه در ۱ مهر ۱۴۰۱ و فصل دوم در ۳۰ آذر از شبکهٔ اینترنتی فیلم‌نت به نمایش درآمد. نظر منتقدان و مخاطبان به این مجموعه عموماً مثبت بود.

امیر عبداللهی در وبگاه شهرآرا نقش‌آفرینی بازیگران، کارگردانی، فیلم‌برداری، داستان و موسیقی سریال پوست شیر را تحسین کرد. نظر سوسن سیرجانی از وبگاه دیجی‌کالامگ و جواد موسوی از همشهری در رابطه با فیلمبرداری و زاویه دید دوربین و نیز نقش‌آفرینی بازیگران مثبت بود. وجیهه امیرخانی از همشهری‌آنلاین شباهت‌هایی میان این مجموعه با کارآگاه حقیقی یافت. منتقد فرهاد خالدی از ایرنا نیز نقش‌آفرینی بازیگران به‌ویژه حجازی‌فر و حسینی و فیلم‌برداری مجموعه را تحسین کرد و آن را نسبت به سایر مجموعه‌های شبکهٔ خانگی بهتر دانست اما شخصیت‌پردازی تعدادی از کاراکترها را مبهم توصیف کرد.

بازیگران :

به پوست شیر امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
فصل های سریال
قسمت 1 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 2 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 3 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 4 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 5 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 6 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 7 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 8 فصل اول سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 1 فصل دوم سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 2 فصل دوم سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 3 فصل دوم سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 4 فصل دوم سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 5 فصل دوم سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 6 فصل دوم سریال پوست شیر - The Lion Skin

قسمت 7 فصل دوم سریال پوست شیر - The Lion Skin