آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

احضار
در حال بارگذاری...

احضار

Seance

خلاصه سریال : مائده و زهره دختر عمه و دختر دایی یکدیگر هستند. آن‌ها همراه با دو تن از دوستان خود، برای یک سفر تفریحی عازم شمال شده‌اند. گرچه هر چهار نفر ظاهرا از دوستان صمیمی یکدیگر هستند اما یکی از آن‌ها نسبت به مائده حسادت مى‌ورزد و دل خوشی از او ندارد. این سفر بهانه‌ای مى‌شود تا کینه‌ورزی‌های او برملا گردد. با پیوستن محسن (خواستگار قبلى مائده) به این جمع، حوادثی رقم مى خورد که زندگی و سرنوشت مائده و زهره را دگرگون مى‌نماید…

درباره سریال : احضار Seance نام مجموعهٔ تلویزیونی محصول سیما فیلم در ژانر ملودرام و ماورایی است که نخستین قسمت آن در یکم رمضان ۱۴۰۰ از شبک یک تلویزیون ایران پخش شد.

آن­ چه شاید در نگاه اول توقع مخاطبان را از این مجموعه بالا ببرد پیشینه کارگردانش است. عیلرضا افخمی کارگردانی است که شانزده سال قبل مجموعه­ ی تلویزیونی «او یک فرشته بود»، یکی از نخستین آثار این ژانر را به مناسبت ماه رمضان ساخت و با استقبال گرمی از سوی مخاطبان وقت تلویزیون رو به رو شد. اما «احضار»، جدیدترین ساخته­ ی او، متاسفانه عقبگردی آشکار حتا نسبت به اولین سریال همین کارگردان یعنی «تب سرد» است؛ عقبگردی که باعث می­ شود این مجموعه علیرغم پربیننده بودنش نتواند توقع­ مخاطبان را برآورده کند.
افخمی در سریال ایرانی احضار – Seance قصد دارد که در ادامه­ ی مسیر «او یک فرشته بود» و البته به کمک همان المان ­ها و مشخصه ­ها مهارتش را در نمایش تغییر تدریجی آدم­ها به واسطه­ ی وسوسه­ های نیروهای شیطانی نشان دهد اما این هدف با شکست رو­ به ­رو شده است.

بازیگران :

به احضار امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

ارسال دیدگاه برای این نوشته بسته می باشد.

فصل های سریال
قسمت 1 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 2 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 3 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 4 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 5 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 6 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 7 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 8 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 9 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 10 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance

قسمت 11 فصل اول سریال ایرانی احضار - Seance