آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 8.7
اوبی-وان کنوبی
در حال بارگذاری...

اوبی-وان کنوبی

Obi-Wan Kenobi

خلاصه سریال : داستان زندگی اوبی-وان کنوبی از مجموعه جنگ ستارگان ، استاد جدای و مربی لوک اسکای‌واکر ، کسی که به او راه‌ورسم جدای را نشان می‌دهد و …

درباره سریالاوبی-وان کنوبی Obi-Wan Kenobi یک مینی‌سریال تلویزیونی آمریکایی برای سرویس استریم دیزنی پلاس و با حضور شخصیت به همین نام از جنگ ستارگان است. این مجموعه که وقایع آن ده سال پس از جنگ ستارگان: قسمت سوم – انتقام سیت (۲۰۰۵) جریان دارد، توسط جابی هارولد نوشته شده و توسط دبورا چاو کارگردانی شده‌است.

ایوان مک‌گرگور تهیه‌کنندهٔ اجرایی این مجموعه است و بار دیگر نقش اوبی‌وان کنوبی را از زمان سه‌گانه پیش‌درآمد جنگ ستارگان ایفا می‌کند. هایدن کریستنسن نیز در این مجموعه حضور دارد و بار دیگر نقش دارث ویدر را ایفا می‌کند. این پروژه در ابتدا به‌عنوان یک فیلم اسپین‌آف به کارگردانی استیون دالدری و نویسندگی حسین امینی آغاز شد، اما پس از عملکرد ضعیف سولو: داستانی از جنگ ستارگان (۲۰۱۸) در گیشه، توسط امینی به‌عنوان یک مجموعهٔ محدود اصلاح شد.

حضور مک‌گرگور در اوت ۲۰۱۹ تأیید شد و یک ماه بعد چاو برای کارگردانی این پروژه استخدام شد. تولید سریال اوبی-وان کنوبی – Obi-Wan Kenobi برای ژوئیه ۲۰۲۰ برنامه‌ریزی شده بود، اما به‌دلیل نارضایتی لوکاس فیلم، سازندهٔ مجموعه از فیلم‌نامهٔ، تولید در ژانویه ۲۰۲۰ به حالت نامحدود متوقف شد. هارولد در آوریل ۲۰۲۰ برای بازنویسی فیلم‌نامه استخدام شد و بازیگران مکمل در مارس ۲۰۲۱ اعلام شدند. مراحل فیلم‌برداری این مجموعه در می ۲۰۲۱ در لس آنجلس آغاز شد و در سپتامبر همان سال به اتمام رسید. جان ویلیامز، آهنگساز جنگ ستارگان، تم موسیقی این مجموعه را نوشته‌است.

بازیگران :
به اوبی-وان کنوبی امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...
فصل های سریال
قسمت 1 فصل اول سریال اوبی-وان کنوبی - Obi-Wan Kenobi

قسمت 2 فصل اول سریال اوبی-وان کنوبی - Obi-Wan Kenobi

قسمت 3 فصل اول سریال اوبی-وان کنوبی - Obi-Wan Kenobi

قسمت 4 فصل اول سریال اوبی-وان کنوبی - Obi-Wan Kenobi