آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

خانم مارول
نشان کردن
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

درباره خانم مارول

خلاصه سریال : داستان در مورد یک نوجوان شانزده ساله آمریکایی-پاکستانی به نام کامالا خان است که قدرت تخیل بالایی دارد و یکی از طرفداران پر و پا قرص ابرقهرمانان به خصوص کاپیتان مارول می‌باشد. در این میان کامالا احساس می‎کند در مدرسه و حتی گاهی در خانه، جدی گرفته نمی‌شود تا زمانی که قدرت‌های فوق‌العاده‌ای مانند ابرقهرمانانی که به آن‌ها علاقه دارد، به دست آورده و…

درباره سریالخانم مارول Ms Marvel یک مینی‌سریال تلویزیونی آمریکایی محصول سرویس استریم دیزنی پلاس است که توسط بیشا کی. علی بر اساس کاراکتر کامالا خان / خانم مارول از مارول کامیکس ساخته شده‌است. این هفتمین مجموعه تلویزیونی در دنیای سینمایی مارول (MCU) است که توسط مارول استودیوز تولید شده‌است و با فیلم‌های این فرنچایز تداوم دارد. بیشا کی. علی سرپرست نویسندگان این مجموعه و عادل و بلال (عادل العربی و بلال فلاح) سرپرست تیم کارگردانی را بر عهده داشته‌اند.

خانم مارول – Ms Marvel در ۸ ژوئن ۲۰۲۲ نمایش داده شد و شامل شش قسمت خواهد بود که در ۱۳ ژوئیه به پایان می‌رسد. این مجموعه بخشی از فاز چهارم دنیای سینمایی مارول است. همچنین این مجموعه مقدمه‌چینی فیلم مارول‌ها (۲۰۲۳) است که در آن ولانی نقش خان را به همراه سایر بازیگران این مجموعه ایفا خواهد کرد. سریال خانم مارول – Ms Marvel نقدهای مثبتی را از طرف منتقدان دریافت کرد و خصوصاً از نقش‌آفرینی ولانی ستایش شد.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران خانم مارول

دست اندرکاران خانم مارول

فصل های خانم مارول

قسمت 1 فصل اول سریال خانم مارول - Ms. Marvel

عنوان قسمت : نسل چرا - Generation Why

قسمت 2 فصل اول سریال خانم مارول - Ms. Marvel

عنوان قسمت : خرد شده - Crushed

قسمت 3 فصل اول سریال خانم مارول - Ms. Marvel

عنوان قسمت : مقدر شده است - Destined

دیدگاه‌های خانم مارول