آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین فیلم و سریال

درباره لوکی

خلاصه سریال : پس از وقایع انتقام‌جویان: پایان بازی (۲۰۱۹)، که لوکی با استفاده از تسراکت فرار کرد، خط زمانی جدیدی را ایجاد می کند.

درباره سریال : سریال لوکی – Loki یک مینی‌سریال اینترنتی روبه پخش آمریکایی است که مایکل والدرون برای دیزنی+ ساخته‌است و براساس شخصیتی در مارول کامیکس به همین نام ساخته شده‌است. این مجموعه در دنیای سینمایی مارول (MCU) تنظیم شده‌است و استمرار آن را با فیلم‌های فرنچایز به اشتراک می‌گذارد. این سریال توسط مارول استودیوز ساخته شده‌است و والدرون به عنوان نویسنده اصلی و کیت هرون به عنوان کارگردان در این سریال کار می‌کنند.

تام هیدلستون نقش خود را به عنوان لوکی از مجموعه فیلمهای دنیای سینمایی مارول تکرار می‌کند. سوفیا دی مارتینو، اوون ویلسون و گوگو امبتا-را نیز از دیگر ستارگان سریال هستند. تا سپتامبر ۲۰۱۸، مارول استودیوز در حال ساخت تعدادی سریال کوتاه برای دیزنی+ بود، با محوریت حمایت از شخصیت‌های فیلم‌های MCU مانند لوکی. این سریال به همراه تأیید حضور هیدلستون به‌طور رسمی در نوامبر ۲۰۱۸ تأیید شد. والدرون در فوریه ۲۰۱۹ استخدام شد و هرون در اوت به پروژه پیوست. فیلمبرداری این سریال از ژانویه سال ۲۰۲۰ در آتلانتا، جورجیا آغاز شد ولی در مارس ۲۰۲۰ به دلیل دنیاگیری کووید ۱۹ متوقف شد. سپس کار از سپتامبر ۲۰۲۰ ادامه یافت و در دسامبر به پایان رسید.

انتظار می‌رود سریال لوکی – Loki در ۱۱ ژوئن ۲۰۲۱ (۲۱ خرداد ۱۴۰۰) پخش شود و فصل اول شامل شش قسمت خواهد بود. عوامل درحال آماده‌سازی برای ساخت فصل دوم هستند.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران لوکی

دست اندرکاران لوکی

فصل های لوکی

سریال لوکی - Loki
قسمت 1 فصل اول سریال لوکی - Loki با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : Glorious Purpose

سریال لوکی - Loki
قسمت 2 فصل اول سریال لوکی - Loki با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : The Variant

سریال لوکی - Loki
قسمت 3 فصل اول سریال لوکی - Loki با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : Lamentis

سریال لوکی - Loki
قسمت 4 فصل اول سریال لوکی - Loki با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : The Nexus Event

سریال لوکی - Loki
قسمت 5 فصل اول سریال لوکی - Loki با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : Journey Into Mystery

سریال لوکی - Loki
قسمت 6 فصل اول سریال لوکی - Loki با زیرنویس چسبیده

عنوان قسمت : For All Time. Always.

دیدگاه‌های لوکی