آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 4.3
عصر یخبندان ۶ ماجراهای باک
در حال بارگذاری...

عصر یخبندان ۶ ماجراهای باک

The Ice Age Adventures of Buck Wild 2022

خلاصه انیمیشن : برادران پوسوم کراش و ادی به دنبال یافتن مکانی برای خود هستند، اما خود را در دنیای گمشده گرفتار می‌بینند. آنها توسط راسو باک وایلد نجات می یابند و با هم ماموریتی را برای نجات دنیای گمشده از سلطه دایناسورها آغاز می کنند.

درباره انیمیشنعصر یخبندان ۶ ماجراهای باک وایلد (The Ice Age Adventures of Buck Wild) یک فیلم کمدی ماجراجویی پویانمایی رایانه‌ای آمریکایی به کارگردانی جان سی. دانکین و نویسندگی جیم هچت، ری دلورنتیس و ویلیام شیفرین است. این فیلم به عنوان ششمین قسمت از فرنچایز «عصر یخبندان» در نظر گرفته شده و سایمون پگ نقش اصلی آن را بازی می‌کند. انیمیشن عصر یخبندان ۶ ماجراهای باک در حال حاضر توسط استودیو قرن بیستم و انیمیشن قرن بیستم در حال توسعه است و قرار است از طریق دیزنی پلاس در ۲۸ ژانویه ۲۰۲۲ در آمریکای شمالی و ژاپن و در ۲۵ مارس ۲۰۲۲ در سراسر جهان منتشر شود.

جالینوس تی. چو یکی از کارگردانان فیلم در ژوئن ۲۰۱۶ در مورد امکان وجود یک فیلم ششم اظهار نظر کرد و گفت که ایده‌هایی برای قسمت بعدی وجود دارد. استیسی اسنایدر مدیر عامل شرکت استودیو قرن بیستم در اوت ۲۰۱۸ اعلام کرد که یک سریال تلویزیونی بر اساس عصر یخبندان و در اطراف شخصیت باک در حال توسعه است. در ۲۵ اکتبر ۲۰۱۹، پس از اکتساب قرن بیست و یکم توسط دیزنی، کار روی این پروژه توسعه دیزنی پلاس ادامه داده شد. در ماه دسامبر ۲۰۲۰، این پروژه به عنوان یک فیلم دوباره توسعه‌داده‌شده تأیید شد و عنوان آن «عصر یخبندان: ماجراهای باک وایلد» معرفی شد.

صداپیشگان :

به عصر یخبندان ۶ ماجراهای باک امتیاز دهید.
7 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 107 votes, average: 6,29 out of 10 (7 votes, average: 6,29 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...