آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 5.4
اسپریت چموش
در حال بارگذاری...

اسپریت چموش

Spirit Untamed 2021

خلاصه انیمیشن : انیمیشن روح رام نشده داستان لاکی پرسکات را دنبال می‌کند که وارد شهر جدیدی شده و شاهد دوستی او با یک اسب سرکش از نژاد موستانگ هستیم که توسط هیچ شخصی تاکنون رام نشده و در ادامه ماجراهای بیشتری در انتظار آن‌ها است…

درباره انیمیشناسپریت چموش Spirit Untamed 2021 یا روح رام‌نشده یا اسب سرکش یک پویانمایی رایانه‌ای ماجراجویی آمریکایی در سال ۲۰۲۱ است که توسط دریم‌ورکس انیمیشن تهیه شده و به وسیلهٔ یونیورسال پیکچرز توزیع شده‌است. این فیلم به کارگردانی الین بوگان با آنیو تورسن جونیور در اولین کارگردانی خود از فیلم‌نامه‌ای نوشتهٔ آری والینگتون و کریستین هان ساخته شده‌است. این فیلم اسپین‌آفی از سل انیمیشن اسپیریت: اسب سیمارون (۲۰۰۲) است و بر پایهٔ مجموعه تلویزیونی انیمیشن روح سواری رایگان از نتفلیکس ساخته شده‌است. این اولین فیلم سینمایی نمایشی از مجموعه فیلم اسپیریت است که توسط میری سوریا و جفری کاتزنبرگ تولید نشده‌است.

در این فیلم ایزابلا مونر، جیک جیلنهال، مارسای مارتین، مکینا گریس، جولیان مور، والتون گاگینز، و ایزا گونزالس صداپیشگی می‌کنند. اعلام شد که این فیلم در اکتبر ۲۰۱۹ در دست ساخت است و تولید آن از راه دور در طول دنیاگیری کروناویروس انجام شده‌است. این فیلم به کلی اشبری، کارگردان مشترک فیلم اصلی اسپیریت که در ۲۶ ژوئن سال ۲۰۲۰ درگذشت، تقدیم شد.

انیمیشن اسپریت چموش – Spirit Untamed 2021 در ۴ ژوئن ۲۰۲۱ به صورت سینمایی در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم در برابر بودجه ۳۰ میلیون دلاری، در سراسر جهان ۳۰ میلیون دلار فروش داشته و نظرات مختلفی را از سوی منتقدان دریافت کرده‌است.

صداپیشگان :

به اسپریت چموش امتیاز دهید.
2 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 102 votes, average: 8,50 out of 10 (2 votes, average: 8,50 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...