آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 7.1
میون: نگهبان ماه
در حال بارگذاری...

میون: نگهبان ماه

Mune: Guardian of the Moon 2014

خلاصه انیمیشن : هنگامی که “میون” وظیفه ی مراقبت از ماه را بر عهده می گیرد ، ناخواسته باعث بروز اتفاقاتی می شود که خورشید و ماه در خطر نابودی قرار می گیرند و…

درباره انیمیشنمیون: نگهبان ماه (Mune: Guardian of the Moon) با عنوان اصلی (Mune, le gardien de la lune) نام انیمیشنی زیبا محصول کشور فرانسه در سبک انیمیشن و ماجراجویی به کارگردانی الکساندر هبویان است که در سال ۲۰۱۴ میلادی منتشر شد. این انیمیشن موفق شده است امتیاز 7.1 از 10 را از سایت معتبر IMDB کسب نماید. در نسخه اصلی صداپیشگانی چون عمر سی, ایزی‌یا ایژلان و مایکل گرگوریو و در نسخه انگلیسی ترور دووال, نیکول پرووست, جاشوآ جی. بالارد در این انیمیشن به جای شخصیت های اصلی صحبت کرده اند.  انیمیشن زیبای میون: نگهبان ماه در تاریخ ۶ دسامبر سال ۲۰۱۴ میلادی در کشور فرانسه به نمایش عموم درآمده است.

در یک دنیای خیالی، اولین نگهبانان خورشید و ماه انتخاب می‌شوند. این نگهبانان نسل‌به‌نسل وظیفه‌ دارند که از هماهنگی دنیا محافظت کنند. اما در اعماق این سیاره، نکروس منتظر فرصتی است تا تاریکی را بر سیاره مسلّط کند. روزی قرار شد نگهبانان خورشید و ماه تغییر کرده و شاگردان جوانشان، سوهون و لیون، جانشین آن‌ها شوند. نور خورشید سوهون را می‌پذیرد، اما ماه به‌جای لیون پسر دیگه‌ای به نام میون را انتخاب می‌کند. میون با هدایت ماه مشکل دارد و باعث تداخل در کار سوهون می‌شود و سوهون با تحریک لیون معبد خود را ترک می‌کند تا میون را سرزنش کند.

صداپیشگان :

به میون: نگهبان ماه امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...