آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 6.1
لایل، لایل، کروکودیل
در حال بارگذاری...

لایل، لایل، کروکودیل

Lyle, Lyle, Crocodile 2022

خلاصه فیلم : هنگامی که خانواده پریم به شهر نیویورک نقل مکان می کنند، پسر کوچک آنها، جاش، تلاش می کند تا با مدرسه و دوستان جدید خود سازگار شود. همه چیز با کشف لیل، تمساح آوازخوانی که عاشق حمام کردن، خاویار و موسیقی است، تغییر می کند. این دو به سرعت با هم دوست می شوند، اما…

درباره فیلم : لایل، لایل، کروکودیل (Lyle, Lyle, Crocodile) یک فیلم کمدی-موزیکال آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی ویل اسپک و جاش گوردون بر اساس فیلمنامه‌ای از ویلیام دیویس است. این فیلم که توسط کلمبیا پیکچرز، اِگِل پیکچرز و تی‌اس‌جی انترتینمنت تولید شده و توسط گروه سینمایی سونی پیکچرز توزیع شده است، اقتباسی از داستان کودکانه به همین نام و داستان قبلی آن خانه‌ای در خیابان ۸۸ شرقی توسط برنارد وابر است. در این فیلم شان مندز به‌عنوان شخصیت اصلی در کنار خاویر باردم، کنستانس وو، وینسلو فگلی، اسکوت مک‌نری و برت گلمن بازی می‌کند.

فیلم لایل، لایل، کروکودیل برای اولین‌بار در ای‌ام‌اس لینکولن اسکوئِر در نیویورک در ۲ اکتبر ۲۰۲۲ به نمایش درآمد و در ۷ اکتبر توسط کلمبیا پیکچرز در ایالات متحده منتشر شد. این فیلم به طور کلی نقدهای مثبتی از سوی منتقدان دریافت کرد که با تحسین از جلوه‌های بصری، بازی باردم و اجرای مندز برای خوانندگی در نقش لایل، ۱۰۴ میلیون دلار در سراسر جهان در مقابل بودجه ۵۰ میلیون دلاری فروش داشت.

بازیگران :

به لایل، لایل، کروکودیل امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...