آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 6
دنیای ژوراسیک: قلمرو
در حال بارگذاری...

دنیای ژوراسیک: قلمرو

Jurassic World Dominion 2022

خلاصه فیلم : داستان این فیلم چهار سال پس از وقایع “دنیای ژوراسیک: پادشاهی سقوط کرده” (۲۰۱۸) را به ما نشان می‌دهد. جاییکه دایناسورهای دستکاری شده‌ی ژنتیکی در شرکت‌های سراسر جهان به حراج گذاشته شدند. این درحالیست که مابقی دایناسورها در سرزمین اصلی یعنی آمریکا در حال تکثیر می‌باشند. درواقع داستان در سرتاسر جهان اتفاق می‌افتد و انسان‌ها را در حال برخورد با گونه‌های دایناسور مهاجم نشان می‌دهد. البته قرار نیست که هیچ دایناسور بزرگی شهرها را به وحشت بیاندازد. بلکه در سرزمین اصلی مردم باید به همزیستی در کنار دایناسورها عادت کنند که …

درباره فیلم : دنیای ژوراسیک: قلمرو یا دنیای ژوراسیک ۳: سلطه (Jurassic World: Dominion) یک فیلم اکشن علمی تخیلی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ به کارگردانی کالین ترورو، نویسندگی ترورو و امیلی کارمایکل و بر پایهٔ داستانی از ترورو و درک کانلی است. این فیلم دنباله‌ای بر دنیای ژوراسیک: سقوط پادشاهی (۲۰۱۸)، ششمین قسمت از مجموعه پارک ژوراسیک، آخرین فیلم و پایان داستان از این سه‌گانه می‌باشد. فرانک مارشال و پاتریک کراولی همانند فیلم‌های پیشین خود، این فیلم را با کارگردانی ترورو و استیون اسپیلبرگ کارگردان پارک ژوراسیک (۱۹۹۳) به عنوان تهیه‌کننده اجرایی، تهیه کردند.

فیلم دنیای ژوراسیک: قلمرو توسط یونیورسال پیکچرز توزیع شده و در ۲۳ مه ۲۰۲۲ در مکزیکو سیتی به نمایش درآمد. این فیلم در ۱۰ ژوئن ۲۰۲۲ در ایالات متحده، در قالب‌های آی‌مکس، ۴دی‌اکس، ریل‌دی، و دالبی سینما اکران شد. این فیلم تاکنون ۴۰۵ میلیون دلار در سراسر جهان فروخته‌است و پنجمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۲ است و عموماً نقدهای منفی از منتقدان دریافت کرد که احساس می‌کردند این فرنچایز مسیر خود را طی کرده‌است.

بازیگران :
به دنیای ژوراسیک: قلمرو امتیاز دهید.
3 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 103 votes, average: 4,67 out of 10 (3 votes, average: 4,67 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...