آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 6
برپاخیزان جهنم
در حال بارگذاری...

برپاخیزان جهنم

Hellraiser 2022

خلاصه فیلم : داستان در مورد زنی جوان می‌باشد که با یک جعبه مرموز که مسئول ناپدید شدن برادرش است، روبرو می‌شود، غافل از اینکه هدف این جعبه احضار گروهی از موجودات ماورایی و عجیب از بُعدی دیگر است که…

درباره فیلم : برپاخیزان جهنم یا هل‌ریزر (Hellraiser) یک فیلم ترسناک فراطبیعی آمریکایی به کارگردانی دیوید بروکنر با فیلمنامه ای از بن کالینز و لوک پیوتروسکی بر اساس داستانی از دیوید اس. گویر است. این فیلم به‌عنوان بازراه‌اندازی فیلم ۱۹۸۷ از کلایو بارکر با همین نام و یازدهمین قسمت کلیِ فرنچایزِ برپاخیزان جهنم، کاملاً به رمان اصلی بارکر پایبند است. اودسا آزیون و جیمی کلیتون بازیگران این فیلم هستند. این پروژه محصول مشترک گروه رسانه ای اسپای‌گلس و فنتوم فور فیلمز است. فیلم برپاخیزان جهنم در ۲۸ سپتامبر ۲۰۲۲ در جشنوارهٔ فنتستیک فست نمایش داده شد و سپس در ۷ اکتبر به‌طور انحصاری در هولو منتشر شد.

در وبسایت بازبینی‌خوانی راتن تومیتوز، ٪۶۸ از ۹۲ بررسی منتقدین مثبت است و این فیلم میانگینِ امتیاز ۶٫۳/۱۰ را در اختیار دارد. اجماع این وب‌سایت چنین می‌نویسد: «به عنوان هدیه‌ای برای طرفداران رنج‌کشیدهٔ این فرنچایز پس از چندین دنبالهٔ ضعیف، دیوید بروکنر در هل‌ریزر جعبهٔ پازل را برای بازگردانی این فرنچایز به مسیر درست باز می‌کند.» این فیلم در متاکریتیک، که از میانگین وزنی استفاده می‌کند، بر اساس نظر ۲۲ منتقد امتیاز ۵۶ از ۱۰۰ را کسب کرده که نشان‌گر «نقدهای مختلط یا متوسط» است.

بازیگران :

به برپاخیزان جهنم امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...