آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

داستان‌های شاد
نشان کردن
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...

درباره داستان‌های شاد

خلاصه انیمیشن : یک خرس سیرک به نام بانگو آرزوی زندگی آزاد را در سر می‌پروراند و دوست دارد که در جنگل زندگی کند. او در سیرک بدنیا آمده‌است و تمام عمر خود را در سیرک گذرانده اما بیرون از صحنه نمایش با او به خوبی رفتار نمی‌شود. یک روز که او را با قطار به محل بعدی نمایش می‌برند او از قطار فرار می‌کند و…

درباره انیمیشن : داستان‌های شاد یا عشق و حال مجانی (Fun and Fancy Free) یک پویانمایی موزیکال فانتزی والت دیزنی است که در ۲۷ سپتامبر ۱۹۴۷ توسط رادیو پیکچرز پخش شد. این فیلم نهمین فیلم انیمیشن والت دیزنی و چهارمین فیلم بسته‌ای استودیو در دهه ۱۹۴۰ برای پس‌انداز پول در دوران جنگ جهانی دوم است. از فیلم‌های بسته‌ای اواخر دهه ۱۹۴۰ دیزنی که کمک مالی شایانی به این شرکت کردند می‌توان به به سیندرلا (۱۹۵۰) و پس از آن آلیس در سرزمین عجایب (۱۹۵۱) و پیتر پن (۱۹۵۳) اشاره کرد.

انیمیشن داستان‌های شاد دارای دو داستان است که اولی در مورد خرسی به نام بانگو است که از سیرک فرار کرده و دومی بازگویی داستان جک و لوبیای سحرآمیز با حضور میکی‌ماوس، دانلد و گوفی است که با چند لوبیای سحرآمیز، قلعه ویلی گنده را در آسمان پیدا می‌کنند. آخرین گویندگی والت دیزنی برای میکی‌ماوس در میکی و لوبیای سحرآمیز انجام شد زیرا او بسیار درگیر پروژه‌های دیگر بود.

بازیگران و صداپیشگان :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران داستان‌های شاد

دست اندرکاران داستان‌های شاد

دیدگاه‌های داستان‌های شاد