آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 6.5
جانوران شگفت‌انگیز ۳: اسرار دامبلدور
در حال بارگذاری...

جانوران شگفت‌انگیز ۳: اسرار دامبلدور

Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore 2022

خلاصه فیلم : چندین سال پس از وقایع فیلم دوم، داستان تا حدودی در ریودوژانیروی برزیل و بخشی دیگر در برلینِ آلمان رخ می‌دهد و منجر به دخالت جادوگران و جهان جادویی در جنگ جهانی دوم می‌شود. با قدرت گرفتن گریندل والد، آلبوس دامبلدور نیوت اسکمندر و دوستانش را به مأموریتی می‌فرستد که منجر به درگیری با ارتش گریندل والد می‌شود و دامبلدور را به فکر وامی‌دارد که تا چه مدت می‌تواند به دور از جنگ و در حاشیه بماند.

درباره فیلمجانوران شگفت‌انگیز ۳: اسرار دامبلدور (Fantastic Beasts: The Secrets of Dumbledore) یک فیلم فانتزی محصول ۲۰۲۲ به کارگردانی دیوید ییتس از فیلمنامه‌ای نوشتهٔ جی.کی. رولینگ و استیو کلاوز و داستانی از جی.کی. رولینگ است. این فیلم محصول مشترک آمریکا و بریتانیا است و دنباله جانوران شگفت‌انگیز: جنایات گریندل‌والد (۲۰۱۸) است. این فیلم سومین قسمت از مجموعه جانوران شگفت‌انگیز و در کل یازدهمین فیلم فرنچایز در مجموعه دنیای جادوگری جی.کی. رولینگ محسوب می‌شود.

فیلم جانوران شگفت‌انگیز ۳: اسرار دامبلدور در ۲۹ مارس ۲۰۲۲ در لندن به نمایش درآمد و در ۸ آوریل ۲۰۲۲ در بریتانیا و در ایالات متحده در ۱۵ آوریل اکران شد. این فیلم نقدهای متفاوتی از سوی منتقدان دریافت کرد، اگرچه نسبت به فیلم قبلی خود پیشرفتی در نظر گرفته شد و عملکرد میکلسن مورد تحسین قرار گرفت. این فیلم در حال حاضر با بیش از ۳۲۰ میلیون دلار فروش گیشه ششمین فیلم پرفروش سال ۲۰۲۲ است.

بازیگران :

به جانوران شگفت‌انگیز ۳: اسرار دامبلدور امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...