آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 7.6
سیاه‌چال‌ها و اژدهایان: افتخار در میان دزدان
در حال بارگذاری...

سیاه‌چال‌ها و اژدهایان: افتخار در میان دزدان

Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves 2023

خلاصه فیلم : یک دزد جذاب و گروهی از ماجراجویان غیرمحتمل دست به یک دزدی حماسی می زنند تا یک یادگار گمشده را پس بگیرند، اما وقتی با افراد اشتباه برخورد می کنند همه چیز به طرز خطرناکی خراب می شود.

درباره فیلمسیاه‌چال‌ها و اژدهایان: افتخار در میان دزدان یا شرافت در میان دزدان (Dungeons & Dragons: Honor Among Thieves) یک فیلم فانتزی-ماجراجویی آمریکایی به نویسندگی و کارگردانی جاناتان گلداستاین و جان فرانسیس دالی، بر پایهٔ بازی نقش‌آفرینی به همین نام و راه‌اندازی مجدد مجموعه فیلم‌هایی به همین نام است. بازیگران اصلی فیلم کریس پاین و میشل رودریگز هستند. فیلم سیاه‌چال‌ها و اژدهایان در تاریخ ٣١ مارس ۲۰۲۳ توسط پارامونت پیکچرز در سینما های سرتاسر آمریکا منتشر شد. این فیلم در روز افتتاحیه خود، در سینما های آمریکا توانست ١۵.٢ میلیون دلار در آمریکای شمالی فروش داشته باشد.

بازی ماجراجویانه سیاه‌چال‌ها و اژدهایان برای ۱ تا ۵ نفر طراحی شده‌است و دارای چندین سناریو است. سیاه‌چال‌ها و اژدهایان برخلاف بازی‌های جنگی سنتی، به هر بازیکن اجازه می‌دهد شخصیت خود را بسازد تا بتواند به جای آرایش نظامی، شخصیت اصلی خود را بازی کند. شخصی به نام ارباب سیاه‌چال، داور و راوی بازی است. در این بازی شخصیت‌ها یک مهمانی تشکیل می‌دهند و با دیگران ارتباط برقرار می‌کنند. بازیکنان با کمک هم معضلات را حل می‌کنند، درگیر جنگ می‌شوند و پول و اطلاعات جمع‌آوری می‌کنند.

بازیگران :

به سیاه‌چال‌ها و اژدهایان: افتخار در میان دزدان امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...