آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

درباره دایناسورها: روز نهایی

خلاصه مستند : سر دیوید اتنبرو در این مستند با جزئیات بی سابقه ای، دنیای گمشده آخرین روزهای دایناسورها را زنده می کند. رابرت دی پالما، دیرینه شناس، با جستجو در تپه های داکوتای شمالی، کشفی باورنکردنی در یک قبرستان ماقبل تاریخ به نام تانیس انجام می دهد …

درباره مستند : دایناسورها: روز نهایی یا دایناسورها: واپسین روز با دیوید اتنبرو (Dinosaurs: The Final Day with David Attenborough) که در آمریکا با عنوان (Dinosaur Apocalypse) شناخته می‌شود، مستندی محصول سال 2022 کشور انگلستان به کارگردانی متیو تامسون است که توسط کمپانی BBC Studios تولید و منتشر شد. نویسندگی این مستند را نیز متیو تامسون برعهده داشته‌‌ و افرادی همچون دیوید اتنبرو و رابرت دی پالما در آن حضور دارند.

همچنین مستند دایناسورها: واپسین روز با دیوید اتنبرو اولین بار در تاریخ 15 آوریل سال 2022 میلادی از شبکه BBC One در کشور انگلستان و از شبکه NOVA/WGBH Boston در کشور آمریکا پخش شد سپس در آمریکا، انگلستان و سایر کشورها همزمان به صورت اینترنتی منتشر گردید. مستند دایناسورها: روز نهایی امتیاز 7.5 از 10 را در سایت IMDb کسب کرده است. این مستند پس از پخش با نظرات مثبت فراوانی از سوی مخاطبان و منتقدین مواجه گردید به طوری که اغلب آن‌ها فیلمنامه، اجرای جذاب دیوید اتنبرو و همچنین نحوه کارگردانی آن را مورد ستایش قرار دادند.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران دایناسورها: روز نهایی

دست اندرکاران دایناسورها: روز نهایی

دیدگاه‌های دایناسورها: روز نهایی