آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 7.1
چیپ و دیل: تکاوران نجات
در حال بارگذاری...

چیپ و دیل: تکاوران نجات

Chip 'n Dale: Rescue Rangers 2022

خلاصه انیمیشن : سی سال از تولید آخرین قسمت سریال تکاوران نجات گذشته است. چیپ اکنون به عنوان مامور فروش بیمه کار می کند و دیل نیز در حسرت روزهای گذشته به سر می برد. با ناپدید شدن یکی از اعضای تیم تولید آن سریال، چیپ و دیل دوباره با هم گروهی تشکیل می دهند تا این پرونده را حل کنند و…

درباره انیمیشن : چیپ و دیل: تکاوران نجات (Chip ‘n Dale: Rescue Rangers) یک فیلم لایواکشن/پویانمایی کمدی اکشن-ماجراجویی آمریکایی محصول سال ۲۰۲۲ است که بر اساس شخصیت‌های چیپ و دیل و مجموعه تلویزیونی پویانمایی به همین نام ساخته شده‌است. کارگردانی این فیلم توسط اکویا شوفر و نویسندگی دن گرگور و داگ ماند انجام شده است. این فیلم یک محصول مشترک بین والت دیزنی پیکچرز، تهیه‌کنندگان دیوید هابرمن، تاد لیبرمن از مندویل فیلمز و د لنلی آیلند (که شافر و سمبرگ بخشی از آن هستند) است.

انیمیشن چیپ و دیل: تکاوران نجات در اورلاندو در ۱۶ مه ۲۰۲۲ نمایش داده شد، و در ایالات متحده در ۲۰ مه ۲۰۲۲ از طریق پخش جریانی در دیزنی پلاس به عنوان یک فیلم اصلی دیزنی پلاس منتشر و نقدهای مثبتی را دریافت کرد. منتقدان این فیلم را از نظر پویانمایی، متا کامنت، طنز و صداپیشگی تحسین کردند و هالیوود ریپورتر با تحسین از صداپیشگی مولانی و سمبرگ و طنزهای فیلم آن را «خنده‌دارترین فیلم سال، چه پویانمایی یا لایو اکشن» نامید.

بازیگران و صداپیشگان :

به چیپ و دیل: تکاوران نجات امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...