آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

: 7.2
روزی زیبا در محله
در حال بارگذاری...

روزی زیبا در محله

A Beautiful Day in the Neighborhood 2019

خلاصه فیلم : داستان یک روزنامه‌نگار خبره به نام لوید ووگل را به تصویر می‌کشد که موافقت کرده است تا مصاحبه‌ای را برای مجله اسکوایر با شخصیت محبوب تلویزیونی به نام فرد راجرز انجام دهد ، اما دیدگاه لوید از زندگی بعد از رویارویی با راجرز تغییر می‌کند و…

درباره فیلم : روزی زیبا در محله (A Beautiful Day in the Neighborhood) که در ایران با نام «ملاقات با آقای مجری» پخش شد، یک فیلم در ژانر درام و زندگی‌نامه‌ای به کارگردانی ماریل هلر است که در سال ۲۰۱۹ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به تام هنکس، متیو ریس، و کریس کوپر اشاره کرد. این فیلم از مقالهٔ «می‌تونی بگی… قهرمان؟» نوشته تام جنود که سال ۱۹۹۸ در مجلهٔ اسکوئر چاپ شد الهام گرفته‌است. در این فیلم لوید ووگل (ریس) مأمور می‌شود تا مقاله‌ای دربارهٔ فرد راجرز (هنکس)، مجری تلویزیونی کودکان بنویسد.

فیلم روزی زیبا در محله برای نخستین بار ۷ سپتامبر ۲۰۱۹ در Toronto International Film Festival به نمایش درآمد و سپس توسط شرکت پخش سونیدر ۲۲ نوامبر به صورت گسترده اکران شد. این فیلم به خاطر بازی هنکس و ریس، کارگردانی هلر و پیام دلگرم کننده‌اش توسط منتقدین ستایش شد و به فروش جهانی ۶۴ میلیون دلار دست یافت. همچنین مجله تایم آن را جز ده فیلم برتر سال معرفی کرد. تام هنکس برای بازی در این فیلم در شاخه نقش مکمل، نامزد اسکار، جایزه گلدن گلوب، انجمن صنفی بازیگران، بفتا و جایزه انتخاب منتقدان شد.

بازیگران :

به روزی زیبا در محله امتیاز دهید.
0 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 100 votes, average: 0,00 out of 10 (0 votes, average: 0,00 out of 10)
You need to be a registered member to rate this.
Loading...