آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

درباره هرج و مرج فضایی: میراث جدید

خلاصه فیلم : داستان این فیلم در مورد ماجراهایی است که پسر لبرون جیمز، بسکتبالیست مشهور NBA در شهر سپری کرده و توسط یک هوش مصنوعی سرکش ربوده می‌شود. حال او مجبور است که با Bugs Bunny کار کرده و برای کسب پیروزی تلاش کند.

درباره فیلمهرج و مرج فضایی: میراث جدید (Space Jam: A New Legacy‎) یک فیلم انیمیشن آمریکایی در ژانر ماجراجویی و کمدی به کارگردانی مالکوم دی. لی است که در سال ۲۰۲۱ منتشر شد. از بازیگران آن می‌توان به لبران جیمز اشاره کرد. این فیلم دنبالهٔ هرج‌ومرج فضایی (۱۹۹۶) است.

فیلم هرج و مرج فضایی: میراث جدید با نقد های منفی همراه بود. این فیلم از سایت راتن تومیتوز، نمره ۳۱ از ۱۰۰ را کسب کرد. همچنین در سایت متاکریتیک، نمره ۳۷ از ۱۰۰ را کسب کرد که نشان دهنده وضعیت نامطلوب فیلم است. همینطور در وب‌سایت مردمی بانک اطلاعات اینترنتی فیلم‌ها (IMDb)، نمره ۴.۳ از ۱۰ را به دست آورد. ترنس نانس، کارگردان اصلی فیلم، هنگام تولید به دلیل اختلافات خلاقانه، از ساخت فیلم کنار کشید. هانس زیمر در ابتدا آهنگساز موسیقی فیلم بود، اما به دلایل نامعلوم، کریس بوورز را به عنوان جایگزین آوردند. برادفورد یانگ در ابتدا فیلم‌بردار بود، اما در حین تولید از پروژه خارج شد. سالواتوره توتینو به عنوان جانشین آمد.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران هرج و مرج فضایی: میراث جدید

دست اندرکاران هرج و مرج فضایی: میراث جدید

دیدگاه‌های هرج و مرج فضایی: میراث جدید