آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

اکشن

آوانت - دانلود و پخش آنلاین رایگان فیلم و سریال

درباره حرکت ناگهانی ممنوع

خلاصه فیلم : گروهی از جنایتکاران که تحت شرایط پیچیده ای مجبورند با هم جمع شوند و با همدیگر برای کشف اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاده است راه حلی پیدا کنند در مانده اند. این در زمانیست که کاری که به راحتی برای آنها انجام می شده با مشکل روبرو شده و…

درباره فیلم : فیلم حرکت ناگهانی ممنوع (No Sudden Move) یک فیلم سینمایی آمریکایی در ژانر داستان جنایی آماده اکران به کارگردانی استیون سودربرگ و نویسندگی اد سلیمان است. ماجرای این فیلم متمرکز بر روی گروهی از تبهکاران در دام افتاده‌ است. فیلمبرداری قرار بود از اول آوریل سال ۲۰۲۰ آغاز شود اما به دلیل دنیاگیری کووید-۱۹ به تأخیر افتاد. فیلمبرداری این فیلم در دیترویت در تاریخ ۲۸ سپتامبر آغاز شد. در اکتبر، مت دیمون در یک نقش کمدی به بازیگران اضافه شد. تولید در ۱۲ نوامبر به پایان رسید. این فیلم توسط کمپانی اچ‌بی‌او مکس توزیع شد.

فیلم حرکت ناگهانی ممنوع داستانی در سال ۱۹۵۵ دیترویت را روایت می‌کند و ماجرای گروهی از مجرمین غیرحرفه‌ای را به تصویر می‌کشد که برای مأموریتی به ظاهر ساده سندی را به سرقت ببرند. اما وقتی نقشه‌های‌شان نقش بر آب می‌شود، جستجوی آنان برای یافتن شخصی که استخدامشان کرده و اینکه هدف نهایی او چه بوده، آن‌ها را با طبقات مختلف شهری که به سرعت در حال تغییر است درگیر می‌کند.

بازیگران :

فیلم‌های پیشنهادی

بازیگران حرکت ناگهانی ممنوع

دست اندرکاران حرکت ناگهانی ممنوع

دیدگاه‌های حرکت ناگهانی ممنوع